The Swiss Consulting

Ne Dediler

- Online eğitimden de çok memnun kaldım, çok teşekkürler.

- Istatistiksel Proses Kontrolü Egitiminde, veriler kullanilarak grafik olusturma, ve grafikleri yorumlayarak prosesin iyilestirilmesi anlaminda calismalar yapma becerisi kazandim.

- GMP-PIC/S Uyum Egitimi gayet akici, verimli gecti örnekler konuyu pekistirdi.

- Risk Analizi , Yöntemleri, Yönetimi Uygulamali Egitiminin akici ve anlasilir olmasi ve gösterilen tekniklerin rahatca uygulanabilirliginin anlasilmasi adina tesekkür ederim.

- GMP-PIC/S Uyum Egitimi Güncellemeleri karsilastirmali olarak anlatildigi icin cok net anlasildi.

- GMP-PIC/S Uyum Egitiminin uygulamalari ve görselleri egitimin verimli gecmesini sagladi.

- Risk Bazli Kalifikasyon Egitimi cok etkili ve egiticiydi.

- Temizlik validasyonu ve ekipman temizliginde kalinti kontrolleri ve hesaplamalari bu egitimde en cok ilgimi ceken konulardi.

- Egitim cok iyiydi, deneyimlerin paylasiliyor olmasini cok faydali buluyorum.

- HPLC kolonlari ve Metod olustururken validasyon asamasinda uygun kosullarin nasil secilmesi gerektigi bu egitimde en cok ilgimi ceken konulardi.

- Analitik Metod Validasyonlarindaki güncel uygulamalar sayesinde alisilagelen analizlere ek olarak uygulanabilecek parametreler ögreticiydi, farkli guideline `lar duruma bakis acisindan faydali idi.

- HPLC ile ilgili bilgilerime daha fazla bilgiler kattim cok iyi bir egitimdi.

- Analitik Metod gelistirme adina, molekül yapisi üzerinden nasil bir yol izlenecegi hakkinda örnekler verilmesinin bu egitimde bana fayda saglayacagini düsünüyorum.

- Türkçe olduğu için de iyi anlaşılır bir egitimdi.

- Kalite Risk Yönetiminin bütün alanlara uygulanabileceği, filtreleme ve FMEA metodunun alanları ve uygulamaları bu eğitimde en ilgimi çeken konular olduğunu düşünüyorum.

- Sunum içerikleri yeterli düzeyde ve beklentilerimi karşılamıştır. Anlatım gayet anlaşılır ve uygun düzeyde.

- Bu eğitimde Tüm risk analiz yöntemleri özellikle FMEA ve FTA ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi oldum. Eğitimcinin sunumu çok yeterli ve akılda kalıcı.

- Eğitimde bana fayda sağladığını düşündüğüm konu, GMP ve GLP uygulamalarının yürüten tüm firmalar için, uygulanması büyük faydalar sağlayacak. Kalite Yönetimi hakkındaki farkındalığım pekişti.

- Eğitimcinin aktarımları anlaşılır, yeterince donanımlı ve interaktif olması sebebi ile son derece katılımcı açısından dikkat, ilgi ve konsantrasyonu yüksek tutacak şekilde.

- Günlük hayatta yaşanan somut problemlerden örnekleme yapılması, bana fayda sağlayacak.

- Bu eğitimde en ilgimi çeken konu, Kalifikasyonun alt başlıkları ve bu başlıklara dahil olması gereken mutlak konular idi. Eğitimcinin sunum içerikleri güzel ve detaylıydı. Ayrıca verilen örnekler ve yaklaşımlar aydınlatıcı idi.

- Kalifikasyon çerçevesinin belirlenmesi tablosunu çok beğendim. İşime çok yarayacağını düşünüyorum. Retrospektif kalifikasyonuda Risk Analizi konusunun bana fayda sağlayacağını düşünüyorum.

- Sunum notları konunun çok net bir özetiydi. Olabilecek en iyi şekilde sunulmuş. Tüm bilgileri içeriyor. Sorulara cevap bulmak mümkün.

- Bu eğitimde Oda ve Alanlarda yapılması zorunlu olan Kalifikasyonun yapılışı bana en çok fayda sağlayacak konu. Sunum içerikleri ve aktarımı güzel. Tesisimizde ve Kalifikasyon ekibimizle beraber bu eğitimi tekrarlamak isterim.

- Bir tesiste kullanımda olan ve yeni alınan cihazların veya sistemlerin kalifikasyonunun nasıl yapılması gerektiği bu eğitimde en ilgimi çeken konuydu. Aktarımlar ve sunum içerikleri anlaşılır ve açık bir şekildeydi.

- Kalifikasyonda Risk Analizi, DQ/IQ/OQ/PQ içerikleri, ekipmanlarda ne seviyede kalifikasyona gerek duyulacağı eğtımde bana en çok fayda sağlayacağını düşündüğüm konu. Herşey çok yeterli ve doyurucu idi. Eğitim dokümanlarının içerikleri, sıralanışı ve anlaşılabilirliği çok iyi düzeyde idi.

- Eğitimin tümü türkçe olması sebebi ile çok güzel, akıcı, anlaşılır ve bana fayda sağlayacağını düşünüyorum.
- Bu eğitimde en çok ilgimi çeken konu Swab Teknikleri, Riboflavin Testi ve bu testin nasıl yapılacağı nasıl yapılacağı idi.

- Eğitimcinin sunum içerikleri ve aktarımları sade, yalın, açık ve anlaşılır şekildeydi.

- Bu eğitim, çalıştığım alanlarda temizlik validasyonundaki eksikliklerimizi görüp düzeltmelere gitmemizi sağlayacak.

- Temizlik validasyonunda kullanılan metodlar ve gereklilikler en çok ilgimi çeken konulardı. Sunum kapsamı, anlatılışı yeterli ve anlaşılır idi.

- Bana fayda sağlayacağını düşündüğüm konu gerçek hayattan örneklerdi. Sunum net ve aktarımlar anlaşılır şekilde hazırlanmıştı.

- Temizlik Validasyonunun içermesi gereken parametreler en ilgimi çeken konu ve bana fayda sağlayacak. Sunum kapsamı ve aktarımı gayet güzeldi.

-Bu eğitimde Riboflavin Tekniği ve Swab Tekniği en ilgimi çeken ve bana fayda sağlayacağını düşündüğüm konulardı. Anlatım ve sunum içerikleri gayet yeterli ve doyurucu idi.

- Riboflavin Testi ve Uygulama Alanları eğitimde en çok ilgimi çeken konulardı. Beklentilerim karşılanmıştır.

- GC konusundaki bilgilerim bu egitim ile pekismis ve netlesmistir.

- GC-MS zor bir konunun ayrintili olarak ve basitlestirilmis sunumunu bu egitimde buldum.

- HPLC teorisi, sorunlari ve cözüm yollarinin gösterildigi egitimi herkese tavsiye ederim.